قفسه بندی فروشگاهی | قفسه بندی |09125856912| قفسه کاران | قفسه بندی انباری

قفسه بندی انباری

 

قفسه بندی انباری از رایج ترین انواع قفسه بندی فلزی میباشد که از انباری کوچک یک خانه گرفته تا انبار محصولات و یا مواد اولیه یک کارخانه بزرگ به آن نیازمند است . قفسه بندی انباری موجب ،نظم بخشیدن به محیط انبار و افزایش بهره وری آن میشود.نحوه قراردهی کالاها درانبار ، وسعت انبار ، نوع کالا و نحوه چیدمان کالا ، آیتم های بسیار مهمی در انتخاب نوع قفسه بندی انباری به شمار می رود . قفسه کاران عرضه کننده انواع قفسه بندی انباری جهت پوشش کلیه نیاز های بازار میباشد.کیفیت برتر ، خدما نصب سریع و آسان ، قیمت مناسب و گارانتی معتبر محصولات قفسه انباری و خدمات نصب قفسه بندی انبار ما را متمایز کرده است . 

قفسه بندی انباری
عناوین محصولات قفسه بندی انباری
قفسه بندی انباری راک

 جهت انبار کردن انواع کالاهای سنگین ونیمه سنگین در انبار های کالا و مواد اولیه میتوان از قفسه بندی انباری راک میتوان بهره برد. استفاده از این سیستم قفسه بندی فلزی جهت قفسه بندی فضای داخلی انبارها این فرصت را به ما می‌دهد که از فضای افقی انبار به بهترین شکل ممکن استفاده نماییم  و امکان تردد در بین راهروهای بزرگ را فراهم می آورد.قفسه انباری راک  نیمه سنگین قابلیت تحمل بار تا  وزن 300 کیلوگرم را داراست و قفسه انباری راک سنگین قابلیت تحمل وزن بارهایی با وزن یک تن تا 3 تن را داراست. 

قفسه بندی انباری پانل راک

 قفسه بندی فلزی پانل راک یکی از مهمترین انواع قفسه فلزی انباری به شمار می رود . به جهت کاربردهای فراوان قفسه بندی فلزی پانل راک شرکت قفسه بندی فلزی قفسه کاران همواره کوشیده تا بر کیفیت و کارایی این نوع قفسه بندی فلزی بیفزاید و انواع مختلف این نوع قفسه را تولید و اجرا نماید. انبارها از لحاظ کاربری انواع گوناگونی دارند و قفسه بندی فلزی پانل راک میتواند نیاز های بسیاری از انبارهای کالاهای سنگین و نیمه سنگین را برآورده سازد. 

 

قفسه بندی انباری کانتی لور

 قفسه بندی انباری بازویی یا قفسه بندی انباری کانتی لور یکی از انواع قفسه بندی فلزی پر کاربرد جهت بارگزاری کالاهای شاخه ای همچون انواع لوله و فلزات لوله ای شکل میباشد.سیستم قفسه بندی انباری کانتی لور دارای انواع قفسه کانتی لور یکطرفه و  قفسه انباری کانتی لور دو طرفه قابل پیاده سازی میباشد .بارگذاری کالا در این نوع سیستم قفسه بندی انباری میتواند دستی یا با لیفتراک انجام گردد.

 

 

قفسه بندی انباری نیم طبقه مزنین

 قفسه بندی انباری نیم طبقه پیش ساخته یا قفسه بندی انباری مزنین جهت استفاده حداکثری از فضای انبار ، تولید و اجرا می‌گردد.قابلیت سفارش در ابعاد و ارتفاع سفارشی ، استفاده حد اکثری از فضای انبار ، استحکام بالا جهت تحمل وزن انواع کالاهای سبک و سنگین و قابلیت طراحی در چند طبقه از خصوصیات بارز این نوع قفسه بندی فلزی میباشد .قفسه بندی نیم طیقه بسیار پرکاربرد بوده و باعث افزایش نظم در فضای انبار خواهد شد .

 

 

 

قفسه بندی پیچ و مهره ای

 قفسه بندی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی انباری جهت چیدمان انبار های کوچک  و بزرگ کالا و تجهیزات میباشد . اجرای این نوع قفسه بندی فلزی ساده بوده و کاربردهای فراوانی دارد .امکان بارگزاری کالا ها فقط به صورت دستی در این نوع قفسه بندی انباری وجود داشته و جهت انبار های با کالاهای سبک و نیمه سنگین  مناسب میباشد .سادگی نصب ، ارتفاع سفارشی و سادگی بارگذاری کالا در این نوع سیستم قفسه بندی انباری باعث محبوبیت زیاد آن شده است.

 

 

قفسه بندی انباری خود تغذیه

  قفسه بندی انباری خود تغذیه یا قفسه بندی انباری غلتکی اغلب در خطوط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می‌گیرد.سیستم قفسه بندی انباری خود تغذیه قابلیت استفاده در خطوط تولید ومونتاژ را دارا می باشد و قابلیت بارگذاری کالا در این نوع قفسه بندی فلزی بصورت دستی انجام می گیرد. قفسه بندی فلزی خود تقذیه از فریم های پیچ و مهره ای و بازوهای افقی با قابلیت اتصال کلیپی و کاست های تغذیه خشابی تشکیل شده و عمق و ارتفاع آن قابل تغییر می باشد.

 

 

هم اکنون سفارش خود را در واتساپ ثبت کنید