قفسه بندی فروشگاهی | قفسه بندی |09125856912| قفسه کاران | قفسه بندی


قفسه بندی


امروز قفسه بندی یکی از صنایع مهم و کاربردی هر کشوری میباشد . امکان چیدمان کالاها و محصولات و همینطور دسترسی آسان و سریع به کالاها مورد نظر هر کارخانه تولیدی یا هر فروشگاهی میباشد.صنعت قفسه بندی فلزی حتی در قفسه بندی انبار کوچک یک خانه نیز دیگر امری ضروری به نظر میرسد چه رسد به یک فروشگاه بزرگ و یا انبار کالاهای یک کارخانه . از این روی شرکت قفسه بندی فلزی قفسه کاران با هدف تولید و عرضه انواع قفسه بندی فلزی و تجهیزات فروشگاهی قصد دارد تا جایگاه خود را در این صنعت حفظ و ارتقا بخشد . قفسه بندی فلزی قفسه کاران سالهاست که با ارائه خدمات قفسه بندی فلزی انباری و قفسه بندی فلزی فروشگاهی  و هایپری توانسته رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی را برآورده ساخته و هر روز در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات خود گام بردارد.

قفسه بندی فلزی

خدمات قفسه بندی فلزی شرکت قفسه کاران شامل موارد زیر میباشد :

- قفسه بندی انباری راک

- قفسه بندی انباری پانل راک

- قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای 

- قفسه بندی انباری خود راهرو 

- قفسه بندی  انباری خود تغذیه یا شناور

- قفسه بندی انباری کانتی لور

- قفسه بندی هایپرمارکتی

- قفسه بندی فروشگاهی 

محصولات شرکت قفسه بندی قفسه کاران شامل انواع قفسه فلزی راک، قفسه فلزی پیچ و مهره ای ، قفسه فلزی انباری ، قفسه فلزی فروشگاهی و قفسه فلزی هایپرمارکتی میباشد . قفسه کاران خدمات قفسه بندی فلزی خود را در سراسر کشور انجام میدهد و مراحل انجام خدمات قفسه بندی به شرح زیر میباشد :

- ثبت سفارش تک یا عمده 

- در صورت لزوم مشاهده و بررسی محل فروشگاه یا سوله

- ترسیم طرح قفسه بندی مورد نظر منطبق با نیاز کارفرما

- تامین تجهیزات و ارسال (حتی به شهرستان)

- حضور کادر فنی در محل فروشگاه یا انبار و آغاز عملیات نصب قفسه 

قفسه کاران در کلیه مراحل تولید ، تامین و نصب قفسه و ارائه خدمات قفسه بندی کلیه استاندارد های ایمنی و تکنیکال را رعایت نموده و در کمترین زمان ممکن نسبت به نصب قفسه اقدام مینماید.

در صورت نیاز به کلیه خدمات قفسه بندی با ما تماس حاصل فرمایید .

 

 

هم اکنون سفارش خود را در واتساپ ثبت کنید